HAKKIMIZDA

TiM YAZILIM, resmi olarak 2011 Ocak ayında kurulmuş bir firma. Ancak 2004 yılından bugüne uzanan sürekli referanslarımızla sektörde yer alan bir kadroyuz. Bu süre zarfında, yaptığımız her işte yeni bir başarı hikâyesine imza attık. TiM YAZILIM ile başarılarımızı daha geniş alana taşımayı hedefliyoruz.

Ne Yapıyoruz?
“Teknolojiye dair her şeyi üretebiliriz” sloganıyla hareket ediyoruz. Başta her tür platforma ait yazılımlar ile “e” ile başlayan sanal ortam platformlarında biz varız. Yazılım sistemleri, donanım otomasyonları, görsel içerik tasarımlarının hazırlanması, kurulumu, işletilmesi ve destek verilmesi alanlarında hizmet veriyoruz.

Yazılım denildiğinde “hizmet mi/ürün mü” ayrımına girmiyoruz. Bunun yerine projeye, sektöre, alana, ihtiyaca ve müşteriye özgü seçenekler üretiyoruz. Örneğin paket olarak sunduğumuz yazılımların birçoğu “ürün” olarak tanımlanırken, sürekli olarak geliştirmeye devam ettiğimiz projelerde yazılım tanım “hizmet” olarak ortaya çıkmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?
Temel olarak her proje türü için belirlenmiş genel prosedürlerimiz var. Ancak bunların uygulanmasında mümkün olduğunca esnek yaklaşmayı uygun buluyoruz. Bunu yaparken de kullanıcılarımızdan azami geri dönüşü alarak devam etmek için çaba gösteriyoruz.

Bu prosedürler ürün ve hizmetin planlanması, hazırlanması, kurulumu, işletilmesi ve fiyatlandırılması da dahil birçok konuyu kapsamaktadır. Belirlediğimiz prosedürleri ilgili ürünlere ait bölümlerde bulabilirsiniz.